Loading...
Turgut Özal, 1467/1. Cd, Astor Plaza Kat:9 No:30 06370 Yenimahalle/Ankara
Paztesi - Cumartesi : 08.00 - 19.00
(0312) 514-1219
// MOBİL YAZILIM //

MOBİL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
  Mobil Uygulama Fiyatları

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil uygulama fiyatlari ve cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

Bir mobil uygulama yapmak sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama yapmak” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Sobuman Yazılım A.Ş olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Sobuman Yazılım A.Ş olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Oyun, portal ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

IOS –  Android var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Sobuman Yazılım A.Ş olarak, trend yaratan kimliğimizle Türkiye’deki yazılım dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz uygulama ile dünyanın dört bir köşesindeki müşterilerinize, bayiilerinize yada hedef kitlenize ulaşabilirken. Bölgesel ve hedef kitleye göre pazarlama yapabilme imkanı da buluyor olacaksınız. Doğru ellerde hazırlanan mobil uygulama size ve işletmenize değer katarken, hedeflerinizi ve stratejinizi daha doğru belirlemenize olanak sağlar.

Sobuman Yazılım A.Ş olarak Mobil Uygulama fiyatları konusunda size sunduklarımızın tek sınırını, yine sizin hayal gücünüz belirliyor.

MOBİL UYGULAMA SAHİBİ OLMAK ARTIK LÜKS DEĞİL, İMAJINIZ İÇİN İHTİYAÇ.!