E-Ticarette başarının adresi Sobuman


İşletmemiz, Scope A.Ş ticari ünvanı ile 2013 yılı itibari ile yazılım sektörüne adım atmış olup devam eden yıllar içerisinde ticari faaliyetlerde ihtiyaç olan sektörel yazılımlar üretmiştir. 2013 Yılından bugüne sektörel ve özel yazılımlar konusunda masaüstü, mobil, web tabanlı uygulama katmalarında çözümler sunmaktadır.

Sobuman e-ticaret yazılımını "Sobuman" markası ile üreterek, geliştirmelerine kurumsal ihtiyaçları göz önünde bulundurarak devam etmektedir.

Sobuman, Ankara Yenimahalle Astor Plaza'da bulunan Ar-ge ofisinde faaliyet göstermekte olup, konusunda uzman personelleri ile gelişen ve güncellenen teknoloji karşısında yazılımlarını sürekli güncel tutmakta.

Sobuman, Ar-ge faaliyetleri kapsamında müşteri ihtiyaçlarını ve dış kaynak teknoloji entegrasyonlarını önceden tespit ederek, müşterilerinin e-ticaret süreçlerinde başarım oranı yüksek e-ticaret faaliyetleri sürdürmelerini hedeflemektedir.


 
Sobuman

Müşterilerimiz Neler Söyledi?

Teknolojik destek hizmetlerimiz kapsamında e-ticaret pazaryeri entegrasyonu, pazar analizi raporlamalarımız ve google motoru optimizasyon çalışmalarımız ile teknolojil çözüm ürettiğimiz müşterilerimize ait görüşler.