Temel Uygulama

İşletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken idari, mali ve teknik takipli kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemidir. Miracle ERP, bir işletmenin tüm veri ve işlemlerini biraraya getirmeye hedefli olarak işletme yapınıza %100 uygun , sade , anlaşılır ve kolay kullanımlı arayüzü ile kullanıcılara yüksek oranda performans sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir.

Miracle ERP ilk olarak üretim çevrelerinde kullanılmaya başlansa da, günümüzde Miracle ERP çok daha geniş bir alan'a hitab etmektedir. Miracle ERP ticari kuruluşlara hitap etmekle birlikte aynı zamanda kar amacı olmayan tüm kuruluşara da uyarlanabilmektedir.


İşletmeniz heran , heryerde kontrolünüzde...

İşletmeniz için Miracle ERP'nin en önemli gerekliliği ise işletmenizde her süreçe ilişkin verinin tek bir veritabanında birleştirilerek heryerden ulaşılabirliğinin sağlanıyor olmasıdır. Miracle ERP bu özgün çalışma yapısı sayesinde, isteğiniz doğrultusunda heryerden erişilebilir olmasıdır.

Miracle ERP

Şirket İçi Erişim

Şirket içi çalışanlarınızın tamamı Miracle aracılığı ile idari, mali, teknik süreçlere her yerden dahil olabilirler.

Şubeler Arası Erişim

Şubelerin kullanımına açılmış Miracle ile tüm şubelerinizin anlık olarak satış, stok ve diğer idari durumlarını görebilirsiniz.

Bayiler Arası Erişim

Bayiler arası ürün stok ağı ile bayileriniz arası ticareti güçlendirebilirsiniz.